W maju zapraszamy do Gdańska

Przed nami kolejna konferencja regionalna
admin
2 maja, 2026
Bardzo cieszymy się z tak wielu interesujących rozmów podczas krakowskiej konferencji regionalnej. Już za chwilę przed nami kolejna okazja do dyskusji na tak ważny dla społeczności akademickiej temat.
15 maja zapraszamy do wizyty w Gdańsku – podczas konferencji w siedzibie Politechniki Gdańskiej prowadzić będziemy kolejne dyskusje.
Już za chwilę opublikujemy pełen program wydarzenia!
Udostępnij ten wpis
Zapraszamy na konferencję do Zielonej Góry
30 maja, 2026
Zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej
25 maja, 2026
Prezentujemy program majowej konferencji
11 maja, 2026