Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie

Dziękujemy wszystkim uczelniom za zgłoszenia
admin
7 listopada, 2025
Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy etap przyjmowania zgłoszeń w konkursie na najlepsze praktyki antymobbingowe i antydyskryminacyjne. Dziękujemy wszystkim uczelniom, zespołom i osobom zaangażowanym w wypełnianie ankiet samooceny oraz opisanie dobrych praktyk dotyczących budowania bezpiecznego i wspierającego środowiska akademickiego.
Bardzo nas cieszy tak liczne zainteresowanie naszym projektem oraz potrzebę dzielenia się wiedzą i wdrażaniem dobrych praktyk na coraz większej liczbie uczelni.
Co dalej?
Nasz zespół przeczyta każdą nadesłaną ankietę, a następnie w najbliższych tygodniach skontaktuje się z każdą uczelnią z informacją zwrotną.
Udostępnij ten wpis
Zapraszamy na konferencję do Zielonej Góry
30 maja, 2026
Zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej
25 maja, 2026
Prezentujemy program majowej konferencji
11 maja, 2026