Wydłużamy czas na przesyłanie ankiet samooceny

Przedłużamy możliwość przesyłania ankiet samooceny dla uczelni
admin
28 listopada, 2025
Po spotkaniu zespołu audytorów, który zapoznał się z przesłanymi przez uczelnie ankietami samooceny oraz po licznych prośbach o możliwość wydłużenia czasu trwania konkursu, zespół audytorski zarekomendował:
wydłużenie możliwości przesyłania ankiet samooceny do końca maja 2026.
Dlatego też wprowadzamy taką możliwość oraz dziękujemy za coraz większe zainteresowanie projektem.
- każda uczelnia, która prześle wypełnioną ankietę otrzyma certyfikat uczestnictwa
- w celu otrzymania ankiety do wypełnienia prosimy o kontakt na adres bezpiecznauczelnia@uw.edu.pl
Udostępnij ten wpis
Zapraszamy na konferencję do Zielonej Góry
30 maja, 2026
Zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej
25 maja, 2026
Prezentujemy program majowej konferencji
11 maja, 2026